Świąteczny koncert Piotra Jaworskiego Drukuj Email
wtorek, 05 grudnia 2017 00:00

Koncert Piotra Jaworskiego 3 grudnia 2017 roku o godzinie 17:00 w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie odbył się koncert Piotra Jaworskiego, pod hasłem "Winter wonderland". Krasnostawski wokalista wykonał świąteczne piosenki z repertuaru Elvisa Presleya.

Piotr jest pianistą i wokalistą-samoukiem rewelacyjnie sprawdzającym się nie tylko w muzyce lat 50-60, ale też w repertuarze Steviego Wondera, grupy Queen czy Depeche Mode. Od 2015 roku aktywnie działa z Krasnostawskim Domem Kultury, z muzeum współpracował po raz pierwszy.

Wydarzenie zgromadziło pełną salę gości, a każdy wykonany przez młodego artystę utwór nagradzany był gromkimi brawami. Piotr w występach przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie, zaraża widzów swoją pozytywną energią. Klimat nadchodzących świąt udzielił się wszystkim uczestnikom koncertu, którzy podczas jednego z wielu bisów odśpiewali wspólnie z artystą kolędę "Cicha noc".

Oferta edukacyjna Muzeum na rok szkolny 2017/2018 więcej>>>

Stałym sponsorem