Wyniki konkursu plastycznego Drukuj Email
środa, 14 lutego 2018 00:00

Wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez

pt. "DO ZOBACZENIA W MUZEUM

PRACE NAGRODZONE

miejsce I: Czystowska Julia - "Neolityczny grób skrzynkowy"

miejsce II: Miścior Julia - "Portret Augusta Kickiego"
                Skubisz Klaudia - "Nie wiesz do czego służą? Zajrzyj do muzeum"

miejsce III: Berbeć Kinga - "Sztandar cechowy"
                 Jankowska Anastazja - "Szkielet człowieka"
                 Sawa Igor - "Stare instrumenty mają dusze"

PRACE WYRÓŻNIONE

Boruczenko Amelia "Medal" | Micewicz Martyna "Zdobiona lampa naftowa z przełomu XIX i XX w." | Błaszczak Anna "Fortepian pionowy" | Olcha Wiktoria "Szkielet człowieka" | Dobosz Natalia "Figurka uszebti" | Ptak Miłosz "Medal" | Dziewulska Hanna "Ul" | Sadowski Adam "Szabla" | Jakubczak Magdalena "Sprawdź jak wyglądają monety z przeszłości" | Skubisz Aleksandra "Kuchnia kiedyś, a dziś" | Krzyżanowska Nikola "Kamienny portret" | Smorga Diana "Arianka" | Lis Milena "Zobacz co było zanim ..." | Tkaczyk Milena "Żelazko"

Uroczystość rozdania nagród odbędzie się w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie dnia 28 lutego 2018 roku o godzinie 10:00.

Wszystkie prace biorące udział w konkursie wyeksponowane zostaną w ramach wystawy pokonkursowej w terminie 28 luty - 30 marca 2018 roku