Przegląd kina niezależnego Drukuj Email
poniedziałek, 20 sierpnia 2012 00:00

Przegląd kina niezależnego14 sierpnia 2012 r. w refektarzu Muzeum odbyła się projekcja filmów amatorskiego kina niezależnego. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Krasnostawski Ruch Ekologiczny "Viridis" w ramach kampanii "Ożywić Miasto".

W repertuarze znalazły się wyłącznie krasnostawskie produkcje, wszystkie równie ciekawe, lecz największym uznaniem cieszyły się dzieła reżyserowane przez Krzysztofa Dobosza, w tym m.in. "Atak Morderczej Skarpety" oraz "Monster". Zaprezentowane seanse przyciągnęły do refektarza Muzeum głównie młodych widzów, którzy nagrodzili wszystkie produkcje gromkimi brawami.

Kampania "Ożywić Miasto" to organizowany przez Krasnostawski Ruch VIRIDIS cykl wydarzeń kulturalnych, których celem jest wzbogacenie i pobudzenie, sfery kulturalnej miasta Krasnystaw.

foto: www.krev.bnx.pl